C6

5,00 

Dvojvrstvové ochranné rúško na tvár je vyrobené zo 100 % bavlny. Medzi vrstvy je možné dodatočne vkladať filter (vreckovku, papierovú utierku a pod.), avšak svoju funkciu plní rúško i bez neho. To znamená, že vás (aspoň čiastočne) ochráni pred vírusmi, no zároveň budú druhí chránení v prípade, že ste chorí vy sami.

Ako si vybrať správnu veľkosť

na sklade

Katalógové číslo: - Kategórie:

Popis

Ochranné rúško dvojvrstvové vyrobené z bavlneného materiálu. Vzor - kamufláž. Rúško má všitý pásik do ktorého vojde ohybný drôtik, s ktorým si vytvarujete rúško okolo nosa. Priliehavé rúško na nose nespôsobuje zarosovanie okuliarov a hlavne nevznikajú falošné diery na prienik neprefiltrovaného vzduchu. Drôtik si môžte vyrobiť napríklad aj z roztiahnutej kancelárskej sponky na papiere. My sme to pojali aj ako módny doplnok, preto ich vyrábame prevažne farebné. Pri tejto smutnej situácii, čo panuje (hlavne v iných krajinách, kde je vírus veľmi rozšírený), je lepšie, ak je rúško pekné a človek ho chce nosiť a berie to ako samozrejmosť. Rúško sa skladá z dvoch bavlnených vrstiev + tretia vrstva je voliteľná a zároveň vymeniteľná. Rúško je vyrobené z tenko tkanej bavlny, aby sa v ňom dalo dobre dýchať. Dá sa prať na 40 stupňoch. Aby bolo rúško naozaj sterilné, tkaninu je dobré pravidelne prežehľovať. Nasadzovanie, ako i nosenie bavlnených rúšok s gumičkou je veľmi pohodlné. Gumička obopne celú hlavu a nič vás nikde netlačí. Aj tvar rúška je navrhnutý tak, aby sa dobre prispôsobil akémukoľvek typu tváre. Vonkajšia a vnútorná vrstva je bavlnená. Medzi obidva vrstvy môžme a zároveň odporúčame vložiť papierovú vymeniteľnú vrstvu najmä v exponovaných miestach, kde je riziko nákazy väčšie. Predom vystrihnutý kus papiera jednoducho vložíme do otvoru zospodu rúška. Podľa dostupných informácii, jednou z najúčinnejších volieb papierovej strednej vrstvy je kuchynská utierka. Po dennom nosení, papierovú vložku jednoducho vyberieme a vyhodíme do koša.
  • materiál: rúško - 100% bavlna, pásik 68% PES / 32% LYCRA
  • veľkosti: XS detské, detské, UNI, XL
  • Vyrobené na Slovensku
Poznámka: Farba gumičiek na rúškach sa môže líšiť podľa dostupnosti materiálu (biela alebo čierna) Ochranné rúško v detskej veľkosti je určené pre deti od 2 do cca 10 rokov. Do dvoch rokov veku dieťaťa sa neodporúča používanie rúška z dôvodu možného udusenia. V prípade, že je gumička dieťatku pridlhá, ľahko ju skrátite pomocou malého uzlíka, o pohodlie drobček nepríde.

Ďalšie informácie

Veľkosť

XS detské, detské, UNI, XL

Máte záujem o personalizované rúška?

Rúška s logom Vašej firmy ako darček alebo reklama pre Vaších obchodných partnerov.
Kontaktujte nás
O nás
Môj účet
[email protected]
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram